FIGURIN, stengods, Jean René Gauguin, Bing & Gröndahl.

Häst i kamp med orm. Längd 48 cm.

Mindre slitage. Tillverkningsdefekter. Ena örat samt ena bakbenet med lagningar.

Lähtöhinta
6 000 SEK