BOK, "Sinnrike betänkiande om allehanda widunder och beydande tekn/..." Av Johan Spencer. Tryckt Olao Enæo, Sthlm 1709

Titelbladet tryckt i rött och svart.

Slitage. Fläckar. Ej genomgånget. Skador på rygg. Senare inbunden.

Lähtöhinta
2 500 SEK