BORD, 5 delar, delvis barock, 1700-tal.

Gråmålat. Balusterformade, kopplade ben. Kan användas som fristående bord. Längd 70+77,5+77,5+75+70 (tot 370 cm), bredd 144, höjd ca 76,5 cm.

Slitage, färgbortfall. Troligen senare bemålning. Träet något slaget. Skador.

Lähtöhinta
20 000 SEK