HALVMÅNEBORD, ett par, mahogny. Gustaviansk stil, 1900-talets början.

Mahognyfanerade med benavslutningar av mässing. Längd 115, bredd 56, höjd 77 cm.

Bruksslitage. Mindre fanérskador. Ett ben något löst.

Lähtöhinta
3 000 SEK