MINIATYRRAMAR, 7 ST SAMT FINGERBORGAR, 4 st, silver, tidigt 1900-tal. Total vikt ca 129 g.

Ramar med dekor av bladverk. Höjd 4 - 6,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK