SKÄNK, boullearbete, Frankrike, 1800-talets mitt.

Inläggningar av mässing och sköldpaddsimitation. Dörr med bakomliggande hyllplan. Skiva av marmor. Längd 84. Djup 40. Höjd 104 cm.

Delar av dekor saknas. Repor och märken. Sprickor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
9 000 SEK