LJUSSTAKE, smidesjärn, 1900-tal.

För tre ljus. Tredelad fot. Ljusarm roterbar. Höjd 36 cm.

Slitage. Anlupen. Spår av bemålning.

Lähtöhinta
1 500 SEK