SALVER, silver, Peter, Ann & William Bateman, London, 1802-1803. Totalvikt ca 162 cm.

Oval form, ren dekor, med 4 lätt svängda ben. Längd ca 19 cm.

Slitage och smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK