PARTI BÄGARE, 8 st. Bland annat CGR, Stockholm, 1973. Vikt ca 440 g.

Några med förgyllning på insidan. 3,5-4,5.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Dr. Nils Stormby.

Lähtöhinta
2 000 SEK