PUNSCHMUGGAR, 10 st samt BÄGARE, silver, GAB, Stockholm 1937-50. Total vikt ca 601 g.

Punschmuggar med fasetterad form, öra samt på rund fot. Förgylld insida. Höjd 4,5 cm. Cylindrisk bägare med dekorrand längs mynning. Förgylld insida. Höjd 9 cm.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK