SOFFA MED VÄNDSÄTE, 1700-tal.

SOFFA MED VÄNDSÄTE, 1700-tal.

Betsad ek. Spjälrygg, skuren dekor. Ryggen vändbar med gångjärn i trä. Längd 126 cm.

Renoverad och kompletterad. Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK