SOFFBORD, efter Ico Parisi, Slutarp, 1950-tal.

Skiva i palisander, benställning i svärtat trä, mässingsskruvar. Längd 135 bredd 55 höjd 57 cm.

Slitage. Skador i ytbehandling och faner.

Lähtöhinta
2 000 SEK