STOL, Bkf "Tripo" Butterfly, 1900-talets andra hälft.

Handgjord. Ihopfällbar stomme enligt uppgift i guindoträ, klädsel i ljusbrunt läder. Utfälld, höjd 94, bredd 56. Ihopfällbar, längd 105, h 14.

Bruksslitage. Märken, smärre rispor. Veck i klädseln.

Lähtöhinta
3 000 SEK