HYLLA, möjligen Bodafors, 1950/60-tal.

Hylla i två delar med utfällbar låda. L ca 100. D ca 46. H ca 152. Nyckel finns.

Slitage. Skador. Omgjord och kompletterad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK