SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Teak och bok. Svärtad iläggsskiva, längd 50 cm. Längd 120, bredd 60, höjd 59 cm.

Repor och bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK