SKÄNK/BARSKÅP/KYLSKÅP, "DAN-BAR", Hans Olsen, Danmark. 1960-tal.
Jakaranda. Två skåpluckor med bakomliggande inredningar. Ett med kylskåp samt barskåp med flask- och glashållare. "Danbar". Etikettmärkt. Längd 124,5, bredd 50, höjd 70. Nyckel finns.
Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?