SYBORD, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Sarglåda med inredning. Lyrfot. Beslag av mässing. Längd 63. Bredd 42. höjd 73 cm. Nyckel finns.

Smärre repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK