387
BRICKBORD. England 1900-tal.
Brickbord. england 1900-tal.
Brickbord. england 1900-tal.
Brickbord. england 1900-tal.

Idegran. Lös bricka. Raka svarvade ben på 4 hjul. I sargen 1 låda med mässingsbeslag. L 86, B 48, H 78.

Slitage. Repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK