BRICKBORD. England 1900-tal.

BRICKBORD. England 1900-tal.

Idegran. Lös bricka. Raka svarvade ben på 4 hjul. I sargen 1 låda med mässingsbeslag. L 86, B 48, H 78.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK