ÅNGMASKIN, 2 delar. Bland annat "Wilesco", 1900-talets andra hälft.

Borrmaskin monterad på träplatta. "Wilesco". Diam 8, höjd 12.
Ångmaskin. Längd 26. bredd 20, höjd 25.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej genomgånget. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK