PARTI TÅGSET. bland annat Märklin. 1900-talets andra hälft.

Bland annat transformator. räls, godsvagnar. Ellok 3024 E1835. Spår Märklin och Fleischman.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej genomgånget. Ej funktionstestad. Säljs i befintligt skick.

Lähtöhinta
1 500 SEK