Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MATBORD, engelsk stil, 1900-talets sista kvartal.

Faner, ovalt, två svarvade ben på tredelad, svängd och räfflad fot med avslutande tassfötter i metall på hjultrissor. En iläggsskiva medföljer. Delar med fot är fällbara. Längd 156+54 bredd 101 höjd 76 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK