PARTI MÄRKEN, ca 120 stycken, United States Air Force, 1900/2000-tal.

Flygvingar för piloter, läkare, fallskärmsläkare m.m. Även gradbeteckningar, polisbrickor och olika märken för markpersonal inom amerikanska flygvapnet. Merparten av märkena i metall. Monterade på kartongblad.

Slitage, repor. Vissa med skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK