BORD, 3 delar, "Be Square", Plinio Il Giovane, Non Dorme Sogna, Italien, 2000-tal.

Grålaserad ek. Består av bord, ram samt spegel. Den extra bordsskivan fungerar som ram till spegeln. Total längd, 140, bredd 140, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK