DAMARBETSBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Riklig intarsia. Sarglåda. Beslag och listverk av mässing. Ben med kryss. Längd 71. Bredd 42. Höjd 75 cm.

Smärre repor och märken. Smärre krackelyr.

Lähtöhinta
4 000 SEK