GULDSKIVOR, 2 st, Roland Cedermark, Mariann Records, 1900-talets andra hälft.

Inramade guldskivor. Bär plakett "För mer än 50.000 sålda ex. Marianne Grammofon 1990" resp "För mer än 50.000 sålda ex. ""In Country"" Marianne Grammofon 1989". Inramningen 43 x 36 cm.

Smärre repor. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK