TAKLAMPA, venetiansk stil, 1900-talets andra kvartal. Höjd 73 cm.

Glasad stomme med en ljuskälla.

Sedvanligt ytslitage, något anlupen gulmetall. En funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK