DOCKA, Franklin Heirloom Dolls, sent 1900-tal.

Huvud och händer av porslin. Brudklädsel. Monster av trä och glas. Dockans längd ca 54 cm.

Någon repa. Monster med några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK