PALL, industri, 1900-talets första hälft.

Sits klädd i svart läder. Delvis bemålad stomme, rund fot med fjädring. Reglage. Höjd 58-72 cm.

Slitage. Märken. Repor. Färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK