FIOL, 1800-talets första hälft.

Betsad. Invändigt med etikett "Renoverad af Holmlins snickare 1850". Längd 60 cm. Senare stråke och etui medföljer.

Repor, nötmärken. Strängar saknas/av. Renoverad. Smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK