SLAGLÅSREVOLVRAR, 2 st, omkring 1800-talets mitt.

Båda med kolv i trä. Den ena med dubbel pipa och graverad dekor. Längd ca 18,5 respektive ca 20 cm.

Slitage, repor och mindre stötmärken och torrsprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK