SPELDOSA, med fem skivor, troligen slutet av 1800-talet.

Nästan kvadratisk form med Landsvapen och texten: "Symphonion, Breveté/Patent". 18x19, höjd 9.

Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK