391459

SKÅL PÅ FOT, glas och nysilver, sekelskiftet 1900.

Fot med dekor av bladverk. Glasskål med slipad dekor. Diameter 26. Höjd 30 cm.

Inskription. Ytskikt med slitage. Skål med några nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK