MATGRUPP, 5 delar, Grange, 1900-talets andra hälft.

Betsat lövträ. Pelarbord och 4 stolar. 1 iläggsskiva. Bordets diameter 140 cm. Total längd 190 cm. Höjd 76 cm. Stolar med fast stoppad sits. Ryggbricka av rotting. Brickmärkt.

Smärre repor och märken.

Lähtöhinta
5 000 SEK