PARTI KERAMIK, 5 delar. Josef Ekberg, Gustavberg resp Gefle.

Ask med lock, ett par ljusstakar samt lock i rosa lysterglasyr med förgyllda detaljer. Gulglaserad vas med förgyllda detaljer.H 16.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
600 SEK