VITRINSKÅP, rokokostil, Alsterbro möbler, 1900-talets andra hälft.

Betsad mahogny. Svängd glasad front och sidor, svängda ben. Intarsiadekor. Bredd 72, djup 35, höjd 143. Nyckel finns.

Slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK