ARBETSBÄNK, 1800-tal.

ARBETSBÄNK, 1800-tal.

Gråmålad, svart målad skiva (utfällbar). Genomgående lådor. Bredd 134, djup 73, höjd 72 cm.

Slitage, delvis kompletterad och senare målning. Spricka. En låda saknas.

Lähtöhinta
3 000 SEK