SPEGEL, Sverige, möjligen Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt.

Rund form. Ram av mässing med vågformad kant. Diameter 33 cm.

Slitage. Anlupet spegelglas.

Lähtöhinta
1 800 SEK