ARMBAND 3 st, silver, bla Gussi, 1950-tal. Total vikt ca 69 gram.

Infattade med olika stenar. 2 stela armband samt 1 med bladformade länkar. Diameter 6 och 7 cm. Längd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK