CIGARETTETUIER, silver, två st. 1900-talets mitt. Vikt ca 160 g.

Ett etui, 800/1000, hamrad dekor m Af Peterséns vapen, längd 9. En slät modell med monogram P, CG Hallberg 1947, längd 8.

Bruksslitage. Vapnet med delvis sliten emalj.

Lähtöhinta
1 500 SEK