SKRIVBORDSSTOL, Karl-Erik Ekselius för JOC möbler, Vetlanda, 1970-tal.

Brun läderklädsel. Snurrfot.

Ställvis slitage, repor. Sits med fyra hål(knappar saknas). Torkad stoppning.

Lähtöhinta
2 000 SEK