BORDSLAMPOR, ett par, glas, Kastrup, Danmark, troligen 1970-tal. Etikettmäkta undertill.

Vitt opakt glas. Höjd 28. Skärmar medföljer.

Smärre slitage. Senare skärmar. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK