TEXTILIER, 2 st, monogramsignerade MT (Margareta Treutiger), daterade 1961, 108x89 cm resp 110x85 cm

Högsommar" resp "Senhöst".

En textil, "Senhöst" med mindre skada

Lähtöhinta
1 500 SEK