PARTI SILVER, 4 delar. Samtliga C. G Hallberg. Omkring 1920. Vikt ca 1344 gram.

3 pokaler samt ett fat, samtliga är utmärkelser vunna inom segling (ex. Kungl. Svenska Segelsällskapets Sandhamnsregatta), med graverad text, 3 med detaljer i emalj. Pokalernas höjd ca 13-21 cm, fatets diameter ca 22,5 cm.

Smärre slitage, ytliga repor. Tre föremål med detaljer i emalj, vilka inkluderas i totalvikt. Anlupet.

Lähtöhinta
5 500 SEK