STOLAR samt PALLAR, 8 delar, "Sörgården", Carl Malmsten, formgiven 1963.

6 stolar, varav 2 brännmärkta, och 4 etikettmärkta. 2 pallar, varav båda etikettmärkta.

Slitage, repor och nagg.

Lähtöhinta
8 000 SEK