BARBORD, 1900-talets första hälft.

Fanerat med björk och jakaranda. Dekor av instasia. 2 lådor samt hyllplan. Toppskiva av glas. Snurrbart. Längd 60. Bredd 60. Höjd 58 cm. Nyckel finns.

Smärre fanerskador och repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK