SOPPSLEV, silver, C V Edvall, 1896. Vikt ca 260 gram.

Längd ca 36 cm.

Med lödad lagning. Slitage och repor, smärre anlupet. Med graverade siffror och bokstäver.

Lähtöhinta
1 500 SEK