SILVERFÖREMÅL, 28 delar, 1900-tal. Total vikt ca 465 gram.

12 mockskedar, längd 9,5 cm, 3 snålfat samt skål med genombrutna brätten, saltkar med blå glasinsats, 1 saltsked, 4 skedar, sockertång, kaktång, sillgaffel, bägare, vas samt mindre fat.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK