SKRIVBORD, Klaus Wettergren, Danmark, 1980-tal.

Fanerat med lövträ. Handtag och benavslutningar av metall. Triangulär lådfront. 3 lådor. Bredd 195. Djup 80. Höjd 73 cm.

Smärre fanerskada i hörn. Några repor och märken.

Lähtöhinta
10 000 SEK