SOFFBORD, Bröderna Miller AB, Bankeryd, 1950/60-tal.

Stämplar på ben. Perstorpsskiva i grått. Svärtade ben med trådhylla. fotavslutningar av mässing. Längd 92. Bredd 52. Höjd 53 cm.

Skiva med smärre ytslitage och repa. Benställning med smärre repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK